Неділя, 16.06.2024, 23:56
Головна Реєстрація
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 41
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Сторінки: 1
Показано 1-4 з 4 повідомлень
4. Olga [Olga]  (23.02.2015 04:41)
0  
Such a great web- site!!

3. Антон Водяний [AntonVodyany]  (21.05.2014 18:56)
0  
Доброго дня, шановний Якове!
Невже Ви думаєте, що тут не розуміють що би було б доречно розмістити на сайті школи?.. Просто, як і до більшості "додаткових обов'язків" в бюджетних організаціях, до цієї справи зовсім не на тому відповідному рівні "заохочують"... А щоб сайт був "живим" - багато часу треба приділити...
І, до речі, розділ з новинами тут є, і висвітлюються вони на головній сторінці. А контакти свої ніхто не захоче висвітлювати на такий загал - це абсурд.
Я розумію, що, скоріше за все, з цим повідомленням до адресата вже пізно звертатись, але нехай воно буде адресовано іншим критикам...

2. Яків Іващук   (11.10.2012 19:34)
0  
4)Матеріал, що розміщений в підрозділі "Історія школи" викладений в стилі викладу матеріалів "колишніх пленумів цк кпсс". Це стиль написання подання на призначення на посаду.
Але історія є живим процесом і персоніфікованим.
Тому, якщо у школі працюють різноманітні гуртки, то має бути обов'язково назва цих гуртків і прізвища керівників гуртків.
А якщо учень школи зайняв 1-е місце ..., то обов'язково має бути прізвище та ім'я цього учня і навіть його світлина (звичайно за його згодою).Тоді це буде вираженням нашої поваги до цього учня.
5) В підрозділі "Історія школи" можна було б помістити імена і світлини учнів, що закінчили школу з відзнакою, хоча б за роки незалежності України.

1. Яків Іващук   (11.10.2012 19:32)
0  
Доброго дня, шановні мої земляки Радивилівського району!
Дуже добре, що створено сайт Башарівської ЗОШ.Він непоганий і є в стадії удосконалення.
1)Добре було б на сайті мати підрозділ "Контакти", або в підрозділі "Педколектив" додати хоча б службові телефони керівників школи і їх поштові скриньки.
2)Так само, можна створити підрозділ "Новини школи", де б можна було б висвітлювати поточні події школи, наприклад, 14 жовтня 2012 р. учень .... зайняв 2-е місце на олімпіаді .... .
Або, такі-то учні нашої школи поступили цього року в такі-то ун-ти і таке інше.
3) На сайті доречно було б утворити підрозділ "Розклад уроків". Тоді відвідуванність сайту була б значною, особливо на початку чвертей.

1-4

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: